У школі є 108 першокласників .Їх у 6 разів менше, ніж другокласників, та в 3 рази менше, ніж

третьокласників. Скільки учнів молодших класів є у школі?

Ответы на вопрос

Отвечает Бұрхан Ерсұлтан.
108*6=648 второклассники
108*3=324 третьеклассников
108+648+324=1080 учеников младших классов