Периметр прямокутника дорівнює 312 см .знайдіть його площу якщо одна сторона прямокутника в 11

разів менша від іншої сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Максим.
2х+ 11х*2= 312
2х+22х= 312
24х= 312
х= 312: 24
х= 13
13 см одна сторона
11*13= 143( см)- другая сторона
143* 13= 1859 (см кв)- площадь прямоугольника.