Розкласти многочлен x^4+x^2+1 на множники і знайти суму вільних членів многочленів розкладу


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Арина.
x^4+x^2+1=\dfrac{x^6-1}{x^2-1}=\dfrac{(x^3-1)(x^3+1)}{(x-1)(x+1)}=(x^2+x+1)(x^2-x+1)