Сумма двох чисел дорівнює 34 а їх добуток 288 знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Галас Діма.
Х+у=34
ху=288

х=34-у

34у-у²=288
у²-34у+288=0
D/4=17²-288=1
у1=17+1=18
у2=17-1=16

х1=34-18                  х2=34-16
у1=18                        у2=16

х1=16                       х2=18
у1=18                       у2=16