На 222 грн. купили тканину ціною 37 грн. за 1 метр. скільки суконь можна пошити з цієї тканини,

якщо на 1 сукню йде 3 метри? задача на 2 способи говорьть будь ласка 2 способи

Ответы на вопрос

Отвечает Мелихова Наталья.
                                                             1 сп.
1)222:37=6(м)- купили
2)6:3=2(сукн.)- пошили
                                                    2 сп.
1)37*3=111(грн.)- коштує пошити 1 сукню
2)222:111=2(сукн.)- пошили