З овочевої бази за перший день відпустили 3/5( дробь) усіеї капусти, за другий день 2/5( дробь)

залишку. У скільки разів капусти відпустили більше, ніж залишилося на базі?

Ответы на вопрос

Отвечает Киреев Вадим.
Вся капуста 1. Після 1 дня лишилось
1-3/5= 2/5
2) 2/5 від 2/5 це  2/5*2/5 = 4/25 відпустили в другий день
3) 2/5 - 4/25 = 10/25 - 4/25=6/25 лишилось після 2-х днів
4) 3/5+4/25 = 19/25 відпустили капусти за 2 дня
5) 19/25 : 6/25 = 19/6 = у 3 цілих 1/6 рази більше відпустили, чим лишилося.
Відповідь: у 3 1/6 рази