Спростіть вираз і обчисліть його значення при x= п`ять шостих (дробь) -2(2.7x-1)-(6-3.4x)+8(0.4x-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Яушев Никита.
-2(2.7*x-1)-(6-3.4*x)+8(0.4*x-2)=
-5,4*х+2  -  6+3,4*х + 3,2*х-16=
1,2*х-20=
12/10   * х -20
6/5  *х -20,
якщо х=5/6, тоді

6/5  * 5/6  -20=
30/30  -20=
1-20=
-19
 Відповідь: -19