В трьох ящиках лежать горіхи у першому на 6 кг менше ніж у двох інших разом у другому на 10 кг

менше ніж у двох інших разом скільки горіхів у третьому ящику

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Никита.
Назовем перший ящик літерою П, другий - Д, третій - Т.
Складемо рівняння:
П + 6 = Д + Т;
Д + 10 = П + Т.
Виразимо Т через перше рівняння: 
Т = П + 6 - Д    ,  та друге рівняння:
Т = Д + 10 - П.
Тобто:
П + 6  = П + Т - 10 + Т
Скорочуємо:
16 = 2*Т
Т = 8.
Відповідь: у третьому ящику лежить 8 кг горіхів.