Знайди координати точки перетину графіків функцый у=-38х+15 і у=-21х-36


Ответы на вопрос

Отвечает Лапко Дарья.
-38x+15=-21x-36
-38x+21x=-36-15
-17x=-51
x=51:17
x=3

y=-38*3+15
y=-99

ответ(3 ; -99)