Міст проходить через ріку ширина річки 120 метрів чверть моста знаходиться над лівим берегом річки

а чверть над правим яка довжина річки

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Ксюша.
Чверть-це четверта частина,тобто 1/4
1/4+1/4=1/2 частина над двома берегами разом
120*1/2=60 м довжина моста над двома берегами разом
120-60=60 м довжина річки
==================
2 спосіб
================
(120*1/4)*2=60 м довжина моста  над обома берегами
120-60=60 м довжина річки