Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину грпфіків функцій у=6\х і у=5-х


Ответы на вопрос

Отвечает Белоус Лена.
Потрібно розв"язати систему рівнянь
у=6/х
у=5-х
підставляємо замість у
5-х=6/х  цей вираз помножимо на (-х)
-5х+х²=-6
х²-5х+6=0
Знаходимо дискримінант Д=25-24=1
х1=(5+1)/2=3
х2=(5-1)/2=2

у1=5-х1=5-3=2
у2=5-х2=5-2=3

(3;2) і (2;3)- координати точок перетину графіків