загальна довжина двох відрізків становить 18см.якщо перший відрізок збільшити на 5 см,а другий

зменшити на 3см,то відрізки стануть однаковими.який завдовжки кожний відрізок?

Ответы на вопрос

Отвечает Техник Лев.

5-3=2 (разница между отрезками)

18-2=16 см

16:2=8 см

8+5=13 см (первый отрезок)

8-3 = 5 см(второй отрезок)

13+5=18, значит решение верно