НА ТРЬОХ ділянках посіяли 7630 кг вівса. На першій і другій ділянках посіяли 5250кг вівса, а на

другій і третій - 4820. Скільки кг вівса посіяли на кожній ділянці?

Ответы на вопрос

Отвечает Боярчук Алина.
1)7630-5250=2380 кг на 3 
2)4820-2380=2440 кг на 2
3)5250-2440=2810 кг на 1