Сыныпта 18қыз бар.Бұл барлық оқушынын 60%.Барлығы неше оқушы


Ответы на вопрос

Отвечает Рябуша Игорь.
100%-60%-19% = 21% сахара.
2,5*21% = 2,5*0,21 = 0,525 вот так