Помогите плиз. До весняних свят в тыпографии готували 1200 витальних листивок . 4 години друкували

листивки одного виду і 2 години - іншого виду , друкувавши щогодини однакову килькисть листивок.Скильки листивок листивок кожного виду надруковано в друкарні.

Ответы на вопрос

Отвечает Сычёв Максим.
1)4+2=6г
2)1200÷6=200л за одну г
3)200×4=800л
4)200×2=400л