Запиши всі натуральні двоцифрові числа у ких кількість десятків більша на 8 за кількість одиниць


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметгеева Динара.
80
91
--------------------------------------------------------------
Отвечает Муратова Эльвина.
Якщо не помиляюсь, то 30, 41, 52, 63, 74, 85, 96. К-ть десятків - 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9К-ть одиниць відповідно - 0; 1; 2; 3; 4; 5; 63-0= 4-1= 5-2= 6-3= 7-4= 8-5= 9-6= 3