Знайдіть 15% від числа b , якщо 40% від 70% числа b дорівнюєють 56


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Вика.
1) 56/40*100=140(70% числа b)
2)140/70*100=200(число b)
3)200/100*15=30(15% от числа b)