Знайдіть площу прямокутника,одна сторона якого дорівнює 45 см а друга в 9разів менша


Ответы на вопрос

Отвечает Шитов Тимофей.
Формула площі прямокутника: S=a*b, де a та b - його сторони.

1) 45 : 9 = 5 (см) - ширина прямокутника
2) 45 * 5 = 225 (см²) - площа
Відповідь: площа прямокутника 225 см².
Отвечает Маринченко Кристина.
45/9=5см-вторая сторона
45*5=225см²-площадь