В пятих класах навчаються 64учні, з них 3/16 становить відміники. Скільки відміників у пяних класах?


Ответы на вопрос

Отвечает Смолин Степан.
64*3/16=64/16 *3=4*3=12
Ответ:12
Отвечает Хачкинаян Михаил.
64/16*3=12 відмінників у п*яти класах