РешИте модульные уравнения |x+3|=9 и |x-4|=5


Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Денис.
Для того щоб розвязати це рівняння треба створити систему у якій ми позбудимося модуля, так як модуль це відстань від відємного значення до додатного 
|x+3|=9 
x+3=9 = х=9-3=6
x+3=-9 =-9-3=-12
Від -12 та 6
|x-4|=5
x-4=5 =5+9 =14
x-4=-5 =-5+4 =-1
Від -1 та 14
Отвечает Шестаков Артем.
|x+3|=9
x+3=9
x=3

|x-4|=5
x-4=5
x=9