Магазин у перший день реалізував 40 кг цитрусових, у другий-110% кількості, проданої в перший день,

а в третій- 50% кількості, проданої в перший і в другий день разом. Скільки кг цитрусових було продано за 3 дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Вороненкова Аня.
1)40*1,1=44
2)44+40=84
3)84*0,5=42
4)84+42=126