для вирощування квитив прыготувалы 58кг садовои земли .у ний було 20кг перегною ,9кг золы и 2кг

торфу а решта масы становыть песок скилькы кг було песка

Ответы на вопрос

Отвечает Ситкарева Катя.
1)20+9+2=31(кг)-всього перегнію,золі,торфу;
2)58-31=27(кг)
відповідь:27 кг піску