Санттың 16кампиті бар. ол қарындасымен кəмпитін бөліскісі келеді. Өзіне қарағанда қарындасында 2

кәмпит артық болу үшін ол кəмпитті қалай бөлуі керек?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Кирилл.
16/2=8
8-2=6
8+2=10
өзіне-6
қарындасына-10
Отвечает Громова Юляша.
9 и 7. 9 у сестренки и 7 у него