Акеси 35 жаста. онын 4 улы бар. ен улкени 8 жаста. баскалары биртнен-бири 2 жас киши. неше жылдан

кейын акесинин жасы улдарынын жастарынын косындысына тен болады?

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Алёна.
8+6+4+2=20
35+5=40
13+11+9+7=40
бес жылдан кейін әкесінің жасы ұлдарының жасының қосындысына тең болады