Із двох залізничних вокзалів, відстань між якими 540 км, назустріч один одному виїхали два потяги.

Швидкість першого 85км/год, а другого – на 10км/год більша. Через скільки годин вони зустрінуться? МОЖНО НА УКРАИНСКОМ

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Альбина.
85+10=95 км\ч скорость второго
95+85=180 км\ч скорость ближения
540:180=3 часа  они встретятся
Отвечает Мушков Кирилл.
85 + 10 = 95 км \ год швидкість другого95 + 85 = 180 км \ год швидкість наближенні540: 180 = 3 години вони зустрінуться.