Як розкласти такий приклад 34475поділити на 25помножити на8відняти 8356.


Ответы на вопрос

Отвечает Слесаренко Валерия.
1)34475:25=1379 2)1379×8=11032 3)11032-8356=2676 (34475:25)×8-8356=2676