Кут AOB у два рази менший від кута BOC.Знайди ці кути,якщо кут AOC=120*


Ответы на вопрос

Отвечает Шипачева Ксюша.
Нехай кут АОВ х градусів, тоді кут ВОС 2х градусів, а разом вони становлять       120 градусів.
х+2х=120
3х=120
х=40 - кут АОВ
2*40=80 - кут ВОС