ПОМОГИТЕ НУЖНО ПРЯМО СЕЙЧАСЯкий вигляд має рівняння дотичної до графіка функції у = х2 + 2 в точці

А(1;3)?

Ответы на вопрос

Отвечает Дзусова Эльвира.

y=x^2+2;x_0=1
y'=2x
y'(x_0)=2_x0=2*1=2
y(x_0)=3
======
y=y'(x_0)(x-x_0)+y(x_0)=2(x-1)+3=2x-2+3=2x+1
y=2x+1
ответ: y=2x+1