Автобус їхав із пункту A до пункту B. За першу годину він проїхав 1/3 всьго шляху за другу 3/8

решти, а за третю - останні 100 км. Знайдіть відстань між пунктами A i B

Ответы на вопрос

Отвечает Романовна Анастасия.
1-1/3=2/3 решта шляху після першої години руху
2/3*3/8=1/4 частину шляху проїхав за другу годину
2/3-1/4=5/12 частини шляху проїхав за третю годину руху
100:5/12=240 км відстань між А і В
=======================================