Решите дроби напишите как вы их решили 3/50+18/25= 43/62-10/31= 29/64+3/8=


Ответы на вопрос

Отвечает Гусева Анастасия.
Треба зробити спільний знаменник  !!!
1)3/50+18/25 
Тут знаменники різні .щоб вони були спільні требо 18/25 домножити на 2
1)3/50+(18*2)/50=3/50+39/50=42/50
А потім треба чисельники додати 
2)43/62-10/31
Тут теж знаменники різні треба домножити 10/31 на 2
А потім треба чисельники відняти 
2)43/62-10*2/62=43/62-20/62=23/62
3) Тут треба домножити число 3/8 на 8 
Тоді 
3)29/64=(3*8)/8=29/64+24/64=53/64