З автобуса вийшло 32 пасажири,залишилось у 8 разів менше,ніж вийшло.скільки пасажирів було в салоні

спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Сырымбет Ермахан.
32:8=4(пас) - залишилось в автобусі
32+4=36(пас) - було спочатку