Стонога поповзла за мурашкою, коли відстань між ними була 50 м. швидкысть стоноги була 8м/хв, а

швидкысть мурашки 6м/хв. за який час стонога наздожене мурашку.

Ответы на вопрос

Отвечает Сиразиев Дияз.
1)8-6=2(м\хв)-Vзустрічи
2)50/2=25(хв)-стонога наздожине мураху
В:через 25 хв стонога наздожине мураху