Поможіть решити задачу. З автовокзалу одночасно в протилежних напрямках виїхали два мікроавтобуси.

Швидкість першого з них -78км на годину а другого - на 6км на год менше. Через скільки годин відстань між мікроавтобусами буде 450км

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Паша.
1) 78-6=72(км/ч) скорость второго
2) 72+78=150(км/ч) скорость удаления
3) 450:150=3 (години)