Розміри спортивного комплексу,що має форму прямокутника,125 м і 350 м.14950 метра квадратних займає

каток,а дві треті площі-спортивні майданчики.Знайди площу спортивних майданчіків? Можно умову ?Пожалуста!) Спасибо зарание

Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Анжела.
1)125*350=43750(м2)-площа спортивного комплексу;
2) 43750-14950=28800(м2)- решта площі, що не займає каток;
3) 28800:3*2=19200(м2)- площа спортивних майданчиків.



Довжина -350м
Ширина - 125м
S комплексу -?м2
Каток - 14950м2
S спортив. майд. -?м2, 2/3 від решти