Відстань між двома портами дорівнює 504 км.Рухаючись проти течії ,теплохід проходить цю відстань за

21 год.За скільки годин він пройде цю відстань за течією річки,юкщо швидкість течії дорівнює 2 км.год.?

Ответы на вопрос

Отвечает Камалетдинова Алина.
504/21=24 км/час скорость теплохода против течения
24+2*2=28 км/час скорость по течению
504/28=18 часов