Ромчик записав на дошці всі числа,що мають такі властивості:перша цифра кожного числа

дорівнює1,кожна наступна цифра не менше принаймні від однієї з попередніх цифр числа, сума цифр дорівнює 5. Скільки чисел записав Ромчик?

Ответы на вопрос

Отвечает Сонин Валентин.

умова 1: сума цифр дорівнює 5.

умова 2: перша цифра кожного числа дорівнює 1 , а подальша цифра ⩾1

14 (1 + 4 = 5)
113 (1 + 1 + 3 = 5)

122 (1 + 2 + 2 = 5)

1112 (1 + 1 + 1 + 2 = 5)

11111 (1 + 1 + 1 + 1 + 1 = 5)
Відповідь: 5 чисел.