Катер першого тижня витратив 448 кг пального ,а другого 336 кг.другог тижня катер плив на 2 год

менше,ніж першого.скільки годин плавав катер першого і другого тижнів окремо ,якщо за год він витратив однакову кількість пального

Ответы на вопрос

Отвечает Абросимов Даниил.
1)448-336=112(кг)        2)112:2=56(кг)      3)448:56=8(год)     4)336:56=6(год)