А мен 1 сандарынын косындысын жаз.а нын орына бир танбалы кандай сандарды коюга болады? мани ен

улкен жане ен киши санды орнектерди жаз.

Ответы на вопрос

Отвечает Васютенко Роман.
А+1, а=1,2,3,4,5,6,7,8,9.
9+1=10
1+1=2