Вінні пух приніс 8 глечиків меду ,а пятачок 4. усі глечики вони розставили на полицях у буфеті -по

2 на кожну полицю.скільки полиць вони використали.

Ответы на вопрос

Отвечает Юферев Андрей.
1.8+4=12(гл.)-всего.
2.12:2=6(п.)-понадобилось.