Одна сторона прямокутника дорінюэ 2см, а інша - на 8см довша. Побудуй цей прямокутник і обчисли

його площу та периметер.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Вікторія.
Х- перша сторона прямокутника
х+8 - друга сторона



2(х+х+8)=2(2х+8)=4х+16 - периметр
х*х+8=х^2+8х - площа