Почта бөлімі күніне 25 хат жіберді Егер олар жексенбі жұмыс істемейтін болса.үш аптада неше хат

жібереді?

Ответы на вопрос

Отвечает Корчагин Тоша.
7 - 1 = 6
6 * 3 = 18
18 * 25 = 450