Виразіть у мм кубічних:7см3,38 см3, у кубічних дециметрах: 10м3 857дм3.


Ответы на вопрос

Отвечает Копанев Алексей.

Виразіть у мм кубічних:

1 см³=1 000 мм³

7см³=7·1 000мм³=7 000мм³

38см³=38·1 000мм³=38 000мм³

у кубічних дециметрах:

1 м³=1 000 дм³

10м³ 857дм³=10·1 000дм³+857дм³=10 000дм³+857дм³=10 857дм³

Отвечает Максимов Максим.

1 см = 10 мм

1 см2 = 100 мм2

1 см3 = 1000 мм3 => 7см3 = 7 000 мм3      38 см3 = 38 000 мм3

 

1 м = 10 дм

1 м2 = 100 дм2

1 м3 = 1000 дм3    => 10 м3 = 10 000 дм3

                                 10 м3 857 дм3 = 10 000 + 857 = 10 857 дм3