З одниєй дилянки зибрали 26 мишкив картопли,а з другой -на 4 мишки менше.скильки мишкив картопли

зибрали з другой дилянки?скилькивсьогомишкив картопли зибрали з двох дилянок?

Ответы на вопрос

Отвечает Самарьянц Андрей.
1)  26-4=22(м) з другої ділянки                                                                           2)  26+22=48(м) зібрали разом                                                                           Відповідь:48 мішків картоплі зібрали разом.