Із Вінниці одночасно в протилежних напрямках виїхали велосипедист і мотосикліст. Швидкість

велосипедиста 18 км/г, а мотоциклиста 64 км/г. Яка відстань між ними буде через 4 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Утеген Айбек.
1. 18*4=72 км
2. 64*4=256 км
3. 256+72=328 км
Отвечает Трохімчук Андрій.
18 км/г * 4 =72 км. проедет за 4 часа
64 км/г * 4 = 256 км  проедет за 4 часа
256+72 = 328 км. между ними будет через 4 часа