На одній ділянці росте 15 кущів бузку на другій на 3 менше а на 3 -тій у 3 рази менше ніж на першій

і другій разом скільки кущів бузку росте на третій ділянці?

Ответы на вопрос

Отвечает Демидчик Алеся.
1) 15 - 3 = 12 (кущ.) - росте на другій ділянці;
2) 15 + 12 = 27 (кущ.) - росте на 1 і 2 ділянках разом;
3) 27 : 3 = 9 (кущ.)
Відповідь: 9 кущів росте на третій ділянці.