Для вирощування квітів приготували 58 кг садової землі. У ній було 20 кг. перегною, 9 кг золи и 2

кг торфу, а решту маси становив пісок. Скільки було кілограмів піску?

Ответы на вопрос

Отвечает Сафина Рената.

20+9+2=31 кг

58-31=27 кг - піску

Отвечает Зайнуллина Рената.

1) 20+9+2=31(кг)- перегноя, золы, торфа вместе

2) 58-31=27 (кг) - песка

Ответ 27 кг