На вечерю Бiлоснiжка приготувала два пироги.Один пирiг вона розрiзала на 8 шматкiв,а другий на 16

частин.Скiльки шматочкiв пирога отримав кожен з присутнiх,якщо на вечерю прийшли 7 гномiв?

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Алина.
8+16= 24(шм.)
7гн. +1 Б.=8
24:8=3 (шм.)