Взуттэва фабрика виготовила 496 пар взуття. скiльки пар дитячого взуття виготовили, якщо вiдомо, що

жiночого взуття було 168 пар, а чоловiчого-на 64

Ответы на вопрос

Отвечает Маркевич Полина.
Если мужской обуви было на 64 пары больше, то
1)168+64=232 пары - мужской обуви
2)168+232=400 пары - мужской и женской обуви
3)496-400=96 пары - детской обуви