запиши вираз і знайди їх значення. 1) до суми 134 і 6 додай добуток цих чисел 2)ЧАСТКУ ЧИСЕЛ 966 І

23 ЗМЕНШ У 7 РАЗ

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышов Иван.

 

(134+6)+(134*6)=140+804=944

(966/23)/7=42/7=6