. У магазин завезли 1750 календарів у пачках. Перекидні календарі були в 6 пачках, по 50 у кожній.

решти становили відривні календарі. Скільки відривних календарів завезли в магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Сивоплясова Кристина.

6*50=300 к. перекидні

1750-300=1450 к. решта

1450*  9/10=1305 к. відривні

 

на всяк випадок: 1750-300-1305=145 к. мабуть настінні

Відповідь: 1305 відривних календарів